Nugalėtojai

2019–2020 mokslo metai

Olimpiadų ir konkursų rajoninių etapų I–III vietų laimėtojai 

Lietuvos mokinių dailės olimpiados nugalėtojai

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Užimta vieta grupėje
1. Miglė Lipinskaitė Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Nomeda Drazdienė I
2. Austėja Povilaitytė 8 Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Valentina Brazaitienė II
3. Kamilė Vigraitytė I Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Valentina Brazaitienė III
4. Gintarė Pakštytė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Jurgita Krušinskaitė I
5. Kristupas Vaitkūnas IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Nomeda Drazdienė II
6. Paulius Markevičius IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Nomeda Drazdienė II
Į respublikinį Lietuvos mokinių dailės olimpiados  etapą vyks Širvintų Lauryno stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokinė Gintarė Pakštytė.

ŠIRVINTŲ RAJONO 2–4 KLASIŲ MOKINIŲ KONKURSO „RAŠTINGIAUSIAS MOKINYS“ NUGALĖTOJAI

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Užimta vieta grupėje
1. Nojus Lazauskas 2c Širvintų pradinė mokykla Dalia Vinslauskienė 1
2. Magdalena Šniūrevičiūtė 2d Širvintų pradinė mokykla Danguolė Skirmantienė 2
3. Mintė Janovskytė 2d Širvintų pradinė mokykla Danguolė Skirmantienė 3
4. Matas Drazdauskas 2 Musninkų Alfonso Petrulio g. Danguolė Blusevičienė 3
5. Oskaras Barjeras 3c Širvintų pradinė mokykla Živilė Lisauskienė 1
6. Titas Mizgaitis 3b Širvintų pradinė mokykla Rasa Žygienė 2
7. Adriana Andriuškevičiūtė 3c Širvintų pradinė mokykla Živilė Lisauskienė 3
8. Karina Sperskaitė 4d Širvintų pradinė mokykla Loreta Miliukienė 1
9. Gabrielė Juchnevičiūtė 4d Širvintų pradinė mokykla Loreta Miliukienė 2
10. Arnas Sakalauskas 4b Širvintų pradinė mokykla Rūta Tamašauskienė 3

 

LIETUVOS MOKINIŲ TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO NUGALĖTOJAI

 

Eil. Nr. Dalyvio vardas, pavardė Klasė Mokyklos pavadinimas Rengęs mokytojas, -a Veiklos sritis Vieta
1. Ema Dalalaitė 7C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Jolita Jurkevičiūtė Tekstilė 1
2. Rugilė Austėja

Čatrauskaitė

8A Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Jolita Jurkevičiūtė Tekstilė 3
3. Petras Šniūrevičius 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Kęstutis Misiūnas Konstrukcinės medžiagos 1
4. Eglė Žygytė 8C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Kęstutis Misiūnas Konstrukcinės medžiagos 2
5. Deimantė Meilūnaitė 8 Širvintų r. Gelvonų gimnazija Jūratė Garnienė Tekstilė 2
6. Osvaldas Olisevičius 7 Širvintų r. Gelvonų gimnazija Kęstutis Stankevičius Konstrukcinės medžiagos 3
7. Rugilė Gadliauskaitė Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Erslavienė Tekstilė, gaminių dizainas 1
8. Gabija Kazakevičiūtė IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Erslavienė Tekstilė, gaminių dizainas 3
9. Kornelija Smailytė IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Erslavienė Tekstilė, gaminių dizainas 3
10. Savickas Laurynas Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Arvydas Golcas Konstrukcinės medžiagos 2
11. Redeckaitė Adrija IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Arvydas Golcas Konstrukcinės medžiagos 1
12. Ragauskaitė Luka Ig Širvintų r. Gelvonų gimnazija Jūratė Garnienė Tekstilė 2
13. Žukauskaitė Raminta Ig Širvintų r. Gelvonų gimnazija Jūratė Garnienė Tekstilė 2
14. Vilius Marcinauskas Ig Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Kęstutis Stankevičius Konstrukcinės medžiagos  

2

15. Rokas Tamkus Ig Širvintų r. Gelvonų gimnazija

 

Kęstutis Stankevičius Konstrukcinės medžiagos 3
16. Audrius Motiejūnas IIg Širvintų r. Gelvonų gimnazija Kęstutis Stankevičius Konstrukcinės medžiagos 3
17. Eglė Radzevičiūtė IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Erslavienė Taikomasis menas 1
18. Gintarė Pakštytė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Erslavienė Taikomasis menas 2
19. Klimas Nedas IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Arvydas Golcas Konstrukcinės medžiagos 1
20. Blažys Justinas IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Arvydas Golcas Konstrukcinės medžiagos 2
21. Voskan Augustinas IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Arvydas Golcas Konstrukcinės medžiagos 3
22. Linas Kanopka III Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Kęstutis Stankevičius Konstrukcinės medžiagos 2
23. Snieguolė Frankauskaitė IIIg Širvintų r. Gelvonų gimnazija Jūratė Garnienė Tekstilė 2
24. Rita Jatkauskaitė IVg Širvintų r. Gelvonų gimnazija Jūratė Garnienė Tekstilė 3
25. Vilius Mažulis IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Arvydas Golcas Konstrukcinės medžiagos 3

 

LIETUVOS MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSO NUGALĖTOJAI 

Eil. Nr. Mokinio, -ės vardas, pavardė Mokykla Klasė Rengęs mokytojas, -a Vieta
5–8 klasių grupė
1. NOJUS KRALIKEVIČIUS Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 7A Romas Zibalas 1
2. EMILIJA MASLINSKAITĖ Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 7A Romas Zibalas 2
3. DEIMANTĖ MEILŪNAITĖ Širvintų r. Gelvonų gimnazija 8 Margarita Danilevičienė 2
4. URTĖ STANKEVIČIŪTĖ Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija 5 Zinaida Palionienė 3
5. KAMILĖ BUBELEVIČIŪTĖ Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 6D Romas Zibalas 3
9–12 klasių grupė
6. ADRIJA REDECKAITĖ Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIb Elvyra Lipeikytė 1
7. TADAS IMBRASAS Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija IVg Snieguolė Urbonavičienė 2
8. JUSTINAS BLAŽYS Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIIc Edita Rutkauskienė 2
9. VAKARIS KAVALIAUSKAS Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija IIIg Zinaida Palionienė 3
10. KRISTUPAS STERBAVIČIUS Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IVa Rasa Baranauskienė 3

 27-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ RUSŲ KALBOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO NUGALĖTOJAI

Eil. Nr. Dalyvio vardas, pavardė Klasė Mokyklos pavadinimas Rengęs mokytojas, -a Vieta
1. Dominykas  Palkevičius IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Violeta Geigalienė 1
2. Laura Pažusytė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Violeta Geigalienė 2
3. Daniel Jasaitis IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Helena Marčiauskienė 3

 

68-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ FIZIKOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO NUGALĖTOJAI

Eil. Nr. Dalyvio vardas, pavardė Klasė Mokyklos pavadinimas Rengęs mokytojas, -a Vieta grupėje
1. Vilius Marcinauskas Ig Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Aldona Vaitkūnienė 1
2. Miglė Lipinskaitė Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Stasė Vaškūnienė 2
3. Martynas Jonas Buzys Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 3
4. Jokūbas Šilgalys IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Stasė Vaškūnienė 1
5. Aleksas Grinys IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Stasė Vaškūnienė 2
6. Rytis Mažeika IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Stasė Vaškūnienė 3
7. Eimantas Katinas IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 1
8. Lukas Voveris IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 2
9. Justinas Blažys IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 3
10. Justas Paulauskas IVg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Aldona Vaitkūnienė 1
11. Rėjus Kerevičius IVg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Aldona Vaitkūnienė 2
12. Vilius Baranauskas IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Stasė Vaškūnienė 3

53-OJO LIETUVOS MOKINIŲ JAUNŲJŲ FILOLOGŲ  KONKURSO RAJONINIO ETAPO NUGALĖTOJAI

Eil. Nr. Dalyvio vardas, pavardė Klasė Mokyklos pavadinimas Rengęs mokytojas, -a Vieta grupėje
1. Ugnė Dikaitė Ig Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Eglė Dikčienė I

49-OJO TARPTAUTINIO EPISTOLINIO RAŠINIO RAJONINIO ETAPO NUGALĖTOJAI

Eil. Nr. Dalyvio vardas, pavardė Klasė Mokyklos pavadinimas Rengęs mokytojas, -a Vieta grupėje
1. Justina Masiulionytė 7 Širvintų r. Gelvonų gimnazija Marytė Dižavičienė II
2. Martyna Lukašenkaitė Ig Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Eglė Dikčienė II
3. Urtė Stankevičiūtė 5 Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Zinaida Palionienė III

53-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ BIOLOGIJOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO NUGALĖTOJAI

Eil. Nr. Dalyvio vardas, pavardė Klasė Mokyklos pavadinimas Rengęs mokytojas, -a Vieta grupėje
1. Eglė Maslinskaitė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija L. Kalesnykaitė 1
2. Kornelija Polonskaitė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija L. Kalesnykaitė 2
3. Martynas Jonas Buzys Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija L. Kalesnykaitė 3
4. Toma Sapitavičiūtė IIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija A. Urbanavičienė 1
5. Kamilė Aršauskaitė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija L. Kalesnykaitė 2
6. Laura Pažusytė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija S. Bartulienė 3
7. Paulė Vinčaitė IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija S. Bartulienė 1
8. Danielius Tamašauskas IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija A. Urbanavičienė 2
9. Justė Šimonytė IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija S. Bartulienė 3
10. Augustinas Voskan IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija L. Kalesnykaitė 1
11. Eglė Radzevičiūtė IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija L. Kalesnykaitė 2
12. Liveta Grinytė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija S. Bartulienė 3

 RESPUBLIKINIO ANGLŲ KALBOS KONKURSO RAJONINIS ETAPAS 

Eil. Nr. Dalyvio vardas, pavardė Klasė Mokyklos pavadinimas Rengęs mokytojas, -a Vieta grupėje
1. Kamilė Aršauskaitė II Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Inga Sakalauskienė I vieta
2. Kamilė Lukševičiūtė Ig Širvintų r. Gelvonų gimnazija Jūratė Balukevičienė II vieta
3. Jokūbas Šilgalys IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Lada Kriščiūnienė III vieta

Į respublikinį  etapą vyks Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus IIa klasės mokinė Kamilė Aršauskaitė. Parengė mokytoja metodininkė Inga Sakalauskienė

LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS  OLIMPIADOS LIETUVOS IR UŽSIENIO LIETUVIŠKŲ MOKYKLŲ 9–12 KLASIŲ MOKINIAMS RAJONINIS ETAPAS 

Eil. Nr. Dalyvio vardas, pavardė Klasė Mokyklos pavadinimas Rengęs mokytojas, -a Vieta grupėje
1. Ugnė Dikaitė Ig Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija E. Dikčienė 1
2. Toma Sapitavičiūtė IIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija S. Urbonavičienė 2
3. Adrija Redeckaitė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija E. Lipeikytė 3
4. Justė Šimonytė IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija E. Rutkauskienė 1
5. Paulė Vinčaitė IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija E. Rutkauskienė 2
6. Saulė Marija Ranonytė IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Z. Palionienė 3

69-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ MATEMATIKOS  OLIMPIADOS RAJONINIS ETAPAS

Eil. Nr. Dalyvio vardas, pavardė Klasė Mokyklos pavadinimas Rengęs mokytojas, -a Užimta vieta
1. Rokas Braidokas 8d Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 1
2. Jokūbas Šilgalis IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Nijolė Lubienė 2
3. Aleksas Grinys IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Vanda Kalesnikienė 3
4. Eimantas Katinas IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Nijolė Lubienė 1
5. Justė Šimonytė IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Nijolė Lubienė 2
6. Edgaras Dvilevičius IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Danutė Vilkienė 3

                58-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ CHEMIJOS OLIMPIADOS II ETAPAS

Nr. Klasė Vardas (-ai), pavardė (-s) Mokykla Mokęs mokytojas (-i) Vieta grupėje
1. Ib Kornelija Polonskaitė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 1
2. Ib Eglė Maslinskaitė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 2
3. Ib Ignas Jakšta Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 3
4. IIb Kristupas Vaitkūnas Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 1
5. IIc Karolina Radžiūnaitė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 2
6. IIb Kamilė Liekytė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 3
7. IIIc Justė Šimonytė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 1
8. IIIb Lukas Voveris Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 2
9. IIIc Paulė Vinčaitė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 3
10 IVc Augustinas Voskan Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 1
11 Ivg Rėjus Kerevičius Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Daiva Lučiūnienė 2

LIETUVOS MOKINIŲ 2020 METŲ ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS (11 KLASĖMS) RAJONINIS ETAPAS

Eil. Nr. Dalyvio vardas, pavardė Klasė Mokyklos pavadinimas Rengęs mokytojas, -a Vieta
1. Austėja Lebedinskaitė IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Ieva Vidauskienė I
2. Lukas Voveris IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Ieva Vidauskienė II
3. Milgintė Jurkevičiūtė IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Vita Voverienė III

Į respublikinį  Lietuvos mokinių 2020 metų anglų kalbos olimpiados (11 klasėms) etapą, kuris vyks 2020 m. vasario 8 d. Vilniaus Salomėjos Neries gimnazijoje, Vilniaus g. 32 deleguoti I vietos laimėtoją, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIIb klasės mokinę Austėją Lebedinskaitę.