Nugalėtojai

2021–2022 mokslo metai

Olimpiadų ir konkursų rajoninių etapų I–III vietų laimėtojai 

 

LIETUVOS MOKINIŲ GEOGRAFIJOS OLIMPIADA 7–8 KLASIŲ MOKINIAMS

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Nojus Tamoševičius 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 1
2. Laurynas Kvaselis 8B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 2
3. Urtė Stankevičiūtė 7 Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Inga Romanovskytė 3

XV LIETUVOS 5–8 KLASIŲ MOKINIŲ BIOLOGIJOS OLIMPIADA

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Kajus Petkūnas 5A Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Neringa Dačkienė 1
2. Aurėja Vaicekauskaitė 5A Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Neringa Dačkienė 2
3. Oskaras Barjeras 5A Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Neringa Dačkienė 3
4. Liepa Tamoševičiūtė 6C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Neringa Dačkienė 1
5. Tomas Tamkus 6 Širvintų r. Gelvonų gimnazija Danguolė Savickienė 2
6. Paulius Paliukėnas 6C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Neringa Dačkienė 3
7. Jurgis Dapkevičius 8B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Marytė Dižavičienė 1
8. Evilija Šavinskaitė 8 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Marytė Dižavičienė 2
9. Nojus Iljeitis 8 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Marytė Dižavičienė 2
10. Džordana Amulytė 8 Širvintų r. Gelvonų gimnazija Audronė Unikauskaitė 3

LIETUVOS PRADINUKŲ MATEMATIKOS OLIMPIADA (3–4 KL.)

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Adomas Baronas 3c Širvintų pradinė mokykla Gita Bakasėnienė 1
2. Vytis Vaitkūnas 3c Širvintų pradinė mokykla Gita Bakasėnienė 2
3. Tadas Gatelis 3a Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Elzė Trakimavičienė 3
4. Magdalena Šniūrevičiūtė 4d Širvintų pradinė mokykla Danguolė Skirmantienė 1
5. Tautrimas Aleksandravičius 4a Širvintų pradinė mokykla Nijolė Miliauskaitė 2
6. Justina Laukytė 4c Širvintų pradinė mokykla Dalia Vinslauskienė 3

 

LIETUVOS MOKINIŲ TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADA

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Justina Masilionytė 8 Širvintų r. Gelvonų gimnazija J. Garnienė 1
2. Nojus Tamoševičius 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija K. Misiūnas 1
3. Beata Šinkūnaitė Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija D. Erslavienė 1
4. Osvaldas Olsevičius Ig Širvintų r. Gelvonų gimnazija K. Stankevičius 1
5. Eimantas Strazdas Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija A. Golcas 1
6. Tadas Tamošiūnas IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija A. Golcas 1
7. Luka Ragauskaitė IIIg Širvintų r. Gelvonų gimnazija J. Garnienė 1
8. Džordana Amulytė 8 Širvintų r. Gelvonų gimnazija J. Garnienė 2
9. Urtė Kibildytė 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija D. Klimienė 2
10. Rokas Pilkauskas 8 Širvintų r. Gelvonų gimnazija K. Stankevičius 2
11. Marius Ražauskas IIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija K. Stankevičius 2
12. Beatričė Rokaitė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija D. Erslavienė 2
13. Deimantė Meilūnaitė IIg Širvintų r. Gelvonų gimnazija J. Garnienė 2
14. Laurynas Savickas IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija A. Golcas 2
15. Dina Virkšaitė 6B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija D. Klimienė 3
16. Salomėja Šniūrevičiūtė 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija K. Misiūnas 3
17. Ema Žukauskaitė 8 Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija K. Stankevičius 3
18. Karolina Bogdaitė Ig Širvintų r. Gelvonų gimnazija J. Garnienė 3
19. Vilūnė Purlytė Ig Širvintų r. Gelvonų gimnazija K. Stankevičius 3
20. Nedas Paciūnas IIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija K. Stankevičius 3
21. Rugilė Austėja Četrauskaitė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija D. Erslavienė 3
22. Laura Kochanauskaitė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija A. Golcas 3

34-OJI LIETUVOS MOKINIŲ GEOGRAFIJOS OLIMPIADA (9-12 KL.)

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Faustina Navalinskaitė IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 1
2. Rėjus Miliukas IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 2

70-OJI LIETUVOS MOKINIŲ MATEMATIKOS OLIMPIADA

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Kristijonas Česonis IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Vanda Kalesnikienė 1
2. Fausta Bendorytė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Nijolė Lubienė 2
3. Džiugas Janovskis IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Vanda Kalesnikienė 3
4. Nojus Kralikevičius Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Danutė Vilkienė 3
5. Jokūbas Šilgalys IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Nijolė Lubienė 1
6. Miglė Lipinskaitė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Danutė Vilkienė 2
7. Aleksas Grinys IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Vanda Kalesnikienė 3

33-OJI LIETUVOS MOKINIŲ INFORMATIKOS OLIMPIADA

 

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Jokūbas Šilgalys IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Lina Janickaitė 1
2. Aleksas Grinys IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Lina Janickaitė 2
3. Tadas Tuškevičius IVg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Kristina Gatelienė 3

 

OLIMPIADA „MANO GAUBLYS 2022“

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta

2-4 klasių grupė

1. Adrija Minkštimaitė 2c Širvintų pradinė mokykla Ramunė Savickienė 1
2. Domantas Grybauskas 2c Širvintų pradinė mokykla Ramunė Savickienė 1
3. Milda Diržinauskaitė 2c Širvintų pradinė mokykla Ramunė Savickienė 2
4. Ernestas Juchnevičius 2a Širvintų pradinė mokykla Daiva Sakalauskienė 3
5. Elena Kurauskaitė 2 Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Sigutė Bžozinskienė 3
6. Tadas Gatelis 3 Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Elzė Trakimavičienė 1
7. Adomas Baronas 3c Širvintų pradinė mokykla Gita Bakasėnienė 2
8. Marija Boridka 3b Širvintų pradinė mokykla Lena Vatkūnienė 2
9. Perlita Dumbrauskaitė 3 Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Elzė Trakimavičienė 3
10. Magdalena Šniūrevičiūtė 4d Širvintų pradinė mokykla Danguolė Skirmantienė 1
11. Matas Drazdauskas 4 Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Danguolė Blusevičienė 2
12. Emilija Pečiulytė 4b Širvintų pradinė mokykla Svetlana Paliukėnienė 3

6-8 klasių grupė

13. Miglė Diržinauskaitė 6B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 1
14. Martynas Marcinkevičius 6A Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 2
15. Dominykas Mučinis 6C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 2
16. Vilius Zinkevičius 6A Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 3
17. Liepa Tamoševičiūtė 6C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 3
18. Nojus Tamoševičius 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 1
19. Salomėja Šniūrevičiūtė 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 2
20. Marija Vanagaitė 7C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 3
21. Milda Braidokė 7 Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Inga Romanovskytė 3
22. Laurynas Kvaselis 8B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 1
23. Laurynas Dambrauskas 8B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 2
24. Aleksandras Bissekerskij 8B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 2
25. Jurgis Dapkevičius 8B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 3

9-12 klasių grupė

26. Ema Dalalaitė Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 1
27. Emilija Maslinskaitė Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 2
28. Silvija Drepinė Ig Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Inga Romanovskytė 3
29. Rėjus Miliukas IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 1
30. Justas Jakubickis IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 2
31. Eglė Žygytė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 3
32. Mindaugas Karaciejus IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 1
33. Kajus Valavičius IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 2
34. Ignas Makarauskas IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 3
35. Edgaras Bilotas IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 3
36. Ignas Jakšta IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 3
37. Faustina Navalinskaitė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 1
38. Kristupas Vaitkūnas IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 2
39. Augustas Pauplys IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 3

31-OJI LIETUVOS MOKINIŲ ISTORIJOS OLIMPIADA

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Faustina Navalinskitė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Edita Šidlauskienė 1
2. Vilius Marcinauskas IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Dana Narbutaitytė 2
3. Ridas Miliukas IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Edita Šidlauskienė 3

28-OJI LIETUVOS MOKINIŲ DAILĖS OLIMPIADA

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Beata Šinkūnaitė 6 Širvintų meno mokykla Jelena Labanauskienė 1
2. Brigita Radžiūnaitė IIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Valentina Brazaitienė 2
3. Viltė Zmejauskaitė 7 Širvintų meno mokykla Jelena Labanauskienė 3
4. Kamilė Vigraitytė IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Valentina Brazaitienė 3

29-OJI LIETUVOS MOKINIŲ RUSŲ KALBOS OLIMPIADA

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Valentina Bartkevičiūtė IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Helena Marčiauskienė 1
2. Brigita Radžiūnaitė IIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Aušra Urbanavičienė 2
3. Elija Rinkevičiūtė IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Violeta Geigalienė 3
4 Evelina Černiauskaitė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Helena Marčiauskienė 3

LIETUVOS MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSAS (5-12 KL.)

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Justina Masilionytė 8 Širvintų r. Gelvonų gimnazija Marytė Dižavičienė 1
2. Urtė Nekraševičiūtė 7 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Romas Zibalas 2
3. Jorilė Darvydaitė 5 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Edita Guščienė 2
4. Ieva Diržinauskaitė 6 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Edita Guščienė 3
5. Luka Stankevičiūtė 6 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Edita Guščienė 3
6. Aurėja Vaicekauskaitė 5 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Romas Zibalas 3
7. Adrija Redeckaitė IV Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Elvyra Lipeikytė 1
8. Kornelijus Runevičius IV Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Zinaida Palionienė 2
9. Demantė Meilūnaitė II Širvintų r. Gelvonų gimnazija Jurgita Kancerevičienė 3

RESPUBLIKINIS ANGLŲ KALBOS KONKURSAS 9-10 KL.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Justas Jakubickis IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Lada Kriščiūnienė 1
2. Karolina Pimpytė IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Ieva Vidauskienė 2
3. Eglė Žygytė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Valda Maslinskienė 3

LIETUVOS KALBOS IR LITERATŪROS OLIMPIADA

LIETUVOS IR UŽSIENIO LIETUVIŠKŲ MOKYKLŲ 9-12/I-IV GIMNAZIJOS KLASIŲ MOKINIAMS

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Gustė Kojytė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Rasa Baranauskienė 1
2. Meilė Graužinytė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Edita Rutkauskienė 2
3. Eglė Žygytė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Elvyra Lipeikytė 3
4. Adrija Redeckaitė IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Elvyra Lipeikytė 1
5. Toma Sapitavičiūtė IVg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Snieguolė Urbonavičienė 2
6. Emilija Šumskaitė IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Zinaida Palionienė 3

 


54-OJI LIETUVOS MOKINIŲ BIOLOGIJOS OLIMPIADA

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Nojus Kralikevičius Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Laimutė Kalesnykaitė

1

2. Emilija Maslinskaitė Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Laimutė Kalesnykaitė 2
3. Austėja Povilaitytė IIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Aušra Urbanavičienė 1
4. Eglė Žygytė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Laimutė Kalesnykaitė 2
5. Dalius Dievulis IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Laimutė Kalesnykaitė 3
6. Deimantė Lapinskaitė IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Aušra Urbanavičienė 1
7. Laura Kochanauskaitė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Laimutė Kalesnykaitė 2
8. Ignas Makarauskas IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Laimutė Kalesnykaitė 3
9. Toma Sapitavičiūtė IVg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Aušra Urbanavičienė 1
10. Kamilė Aršauskaitė IVa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Laimutė Kalesnykaitė 2
11. Adrija Redeckaitė IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Laimutė Kalesnykaitė 3

69-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ FIZIKOS OLIMPIADOS NUGALĖTOJAI

Eil. Nr Vardas, pavardė Klasė Mokykla Parengęs mokytojas Užimta vieta
1. Nojus Kralikevičius Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija D. Lesutienė 1
2. Rimvydas Jaunius Bagočiūnas Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija D. Lesutienė 2
3. Martyna Lukošenkaitė Ig Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija D. Lučiūnienė 3
4. Džiugas Janovskis IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija D. Lesutienė 1
5. Rėjus Miliukas IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija D. Lesutienė 2
6. Austėja Povilaitytė IIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija D. Lučiūnienė 3
7. Miglė Lipinskaitė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija D. Lesutienė 1
8. Kamilė Vigraitytė IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija S. Vaškūnienė 2
9. Ignas Černiauskas IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija D. Lesutienė 1
10. Linas Paulauskas IVg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija S. Vaškūnienė 2

 


60-OJI LIETUVOS MOKINIŲ CHEMIJOS OLIMPIADA

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Taja Cikaliuk Ig Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Daiva Lučiūnienė 1
2. Rimvydas Jaunius Bagočiūnas Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 2
3. Joana Voleišo Ig Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Daiva Lučiūnienė 3
4. Austėja Povilaitytė IIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Daiva Lučiūnienė 1
5. Eglė Žygytė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 2
6. Austėja Ivanauskaitė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 3
7. Kornelija Polonskaitė IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 1
8. Simona Zarubaitė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 2
9. Kamilė Aršauskaitė IVa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 1
10. Kristupas Vaitkūnas IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 2
11. Kamilė Liekytė IV b Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 3

 


LIETUVOS MOKINIŲ ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA

Eil. Nr. Dalyvio vardas, pavardė Klasė Mokyklos pavadinimas Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Viltė Kuosaitė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija L. Kriščiūnienė

1

2. Kamilė Lukševičiūtė IIIg Širvintų r. Gelvonų gimnazija J.Balukevičienė

2

3. Robertas Barkauskas IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija V.Voverienė

3

4. Ąžuolas Bložė IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija V. Voverienė

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2020–2021 mokslo metai

Olimpiadų ir konkursų rajoninių etapų I–III vietų laimėtojai 

14-oji 5-8 klasių mokinių Lietuvos biologijos olimpiada

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Užimta vieta grupėje
1. Nojus Tamoševičius 6B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 1
2. Tomas Tamkus 5 Širvintų raj. Gelvonų gimnazija 2
3. Jurgis Dapkevičius 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 1
4. Laurynas Dambrauskas 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 2
5. Justina Masilionytė 7 Širvintų raj. Gelvonų gimnazija 3

 

33-ioji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Klasė

Užimta vieta

1.

Rėjus Miliukas

Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija

Ic

I

2.

Ridas Miliukas

Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija

Ic

II

 

 

 

 

3.

Adrija Redeckaitė

Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija

IIIb

I

4.

Paulė Vinčaitė

Širvintų Lauryno StuokosGucevičiaus gimnazija

IVc

II

5.

Justė Šimonytė

Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija

IVc

III

 

TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADOS SAVIVALDYBĖS ETAPO

NUGALĖTOJAI

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Užimta vieta
1. Justina Masilionytė 7 Gelvonų gimnazija 1
2. Karolina Bogdaitė 8 Gelvonų gimnazija 1
3. Kristupas Mikučionis 7 Gelvonų gimnazija 2
4. Meilūnas Modestas II g. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija 1
5. Beatričė Rokaitė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 1
6. Deimantė Meilūnaitė Ig Gelvonų gimnazija 2
7. Bernotas Šarūnas I g Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija 2
8. Eglė Žygytė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 2
9. Deimantė Kanopkinaitė IIg Gelvonų gimnazija 3
10. Luka Ragauskaitė IIg Gelvonų gimnazija 3
11. Aurėja Pakštytė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 1
12. Austėja Lebedinskaitė IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 1
13. Austėja Černiauskaitė IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 2
14. Paulius Vitkauskas IVa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 2
15. Snieguolė Frankauskaitė IVg Gelvonų gimnazija 3
16. Vilius Mažulis IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 3
17. Kornelija Smailytė IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 3

 

Respublikinis anglų kalbos konkursas 9-10 kl.

Eil. Nr Vardas, pavardė Mokykla Mokytojas Užimta vieta
1. Viltė Kuosaitė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Ieva Vidauskienė I vieta
2. Kamilė Lukševičiūtė Širvintų r. Gelvonų gimnazija Jūratė Balukevičienė II vieta
3. Kamilė Vigraitytė Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Kristina Povilaitienė III vieta

 

OLIMPIADA MANO GAUBLYS 9-12 KL. 

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Vieta grupėje
1. Justas Jakubickis Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 1
2. Eglė Žygytė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 2
3. Kristijonas Česonis Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 3
4. Austėja Povilaitytė I Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija 3
5. Eglė Maslinskaitė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 1
6. Martynas Jonas Buzys IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 2
7. Ignas Jakšta IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 3
8. Kristupas Vaitkūnas IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 1
9. Augustas Pauplys IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 2
10. Kamilė Aršauskaitė IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 2
11. Faustina Navalinskaitė IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 2
12. Adrija Redeckaitė IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 3
13. Lukas Voveris IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 1
14. Paulė Vinčaitė IV c Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 2
15. Austėja Lebedinskaitė IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 2
16. Justė Šimonytė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 3
17. Nojus Terechovas IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 3

OLIMPIADA „MANO GAUBLYS“ 6-8 KL.

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Vieta grupėje
1. Milda Braidokė 6A Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 1
2. Augustas Vyšniauskas 6B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 2
3. Salomėja Šniūrevičiūtė 6B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 2
4. Nojus Tamoševičius 6B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 2
5. Urtė Stankevičiūtė 6 Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija 3
6. Giedrė Katinaitė 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 1
7. Laurynas Kvaselis 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 2
8. Laurynas Dambrauskas 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 3
9. Ema Dalalaitė 8C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 1
10. Petras Šniūrevičius 8B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 2
11. Nojus Kralikevičius 8A Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 3

                         OLIMPIADA „MANO GAUBLYS“ 2-4 kl.

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojo vardas, pavardė Vieta grupėje
1 Airidas Amulis 3 Gelvonų gimnazija Violeta Grudzinskaitė 1
2 Mintė Janovskytė 3d Širvintų pradinė mokykla Danguolė Skirmantienė 2
3 Matas Drazdauskas 3 Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Danguolė Blusevičienė 2
4 Aira Kananovičiūtė 3a Širvintų pradinė mokykla Nijolė Miliauskaitė 3
5 Justina Laukytė 3c Širvintų pradinė mokykla Dalia Vinslauskienė 3
6 Nojus Lazauskas 3c Širvintų pradinė mokykla Dalia Vinslauskienė 3
7 Magdalena Šniūrevičiūtė 3d Širvintų pradinė mokykla Danguolė Skirmantienė 3
8 Eligijus Bareckas 4d Širvintų pradinė mokykla Lena Ivanauskienė 1
9 Vilija Padeigytė 4 Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Asta Jurkevičienė 1
10 Emilija Lozovska 4b Širvintų pradinė mokykla Rasa Žygienė 2
11 Kajus Petkūnas 4c Širvintų pradinė mokykla Živilė  Lisauskienė 3
12 Gabija Paulauskaitė 4 Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Asta Jurkevičienė 3

 

30-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada

Eil. Nr Vardas, pavardė Klasė Mokykla Vieta
1. Eglė Maslinskaitė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
2. Rėjus Miliukas Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
3. Matas Jurkevičius IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III

LIETUVOS MOKINIŲ DAILĖS OLIMPIADA

Eil. Nr Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Užimta vieta grupėje
1. Eglė Kiškūnaitė 6 (9) Širvintų meno mokykla I
2. Austėja Povilaitytė Ig Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija II
3. Goda Navickaitė 8  „Atžalyno“ progimnazija III
4. Kristupas Vaitkūnas IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
5. Kamilė Vigraitytė IIbg Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija II
6. Miglė Lipinskaitė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III

LIETUVOS MOKINIŲ RUSŲ KALBOS OLIMPIADA

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Vieta grupėje
1. Dominykas Palkevičius IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 1
2. Bartkevičiūtė Valentina IId Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 2
3. Laura Pažusytė IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 3
4. Kornelijus Runevičius 3g Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija 4

                             TARPTAUTINIO JAUNIMO EPISTOLINIO RAŠINIO KONKURSAS 

 

 

Eil. Nr.

 

 

Mokinio vardas, pavardė

 

 

Klasė

 

 

Mokykla

 

 

Vieta

1. Izabelė Buividytė 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija I
2. Aleksandras Bissekerskij 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija II
3. Nojus Kralikevičius 8A Širvintų „Atžalyno“ progimnazija II
4. Justina Masilionytė 7 Širvintų r. Gelvonų gimnazija III
5. Luknė Elena Vancevičiūtė 6B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija III
6. Viktorija Dvilevičiūtė 6B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija

III

Lietuvos mokinių meninio skaitymo Širvintų rajono savivaldybės etapo nugalėtojai

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė Mokykla Klasė Vertinimas
1. Nojus Kralikevičius Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 8A I
2. Emilija Maslinskaitė Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 8A II
3. Justina Masilionytė Gelvonų gimnazija 7 II
4. Armantė Kiškytė Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 6B II
5. Laimė Graužinytė Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 6A III
6. Urtė Nekraševičiūtė Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 6B III
7. Urtė Stankevičiūtė Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija 6 kl. III
8. Adrija Redeckaitė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIIb I
9. Vakaris Kavaliauskas Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija IV g II
10. Justinas Blažys Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IVc III
11. Rokas Gatelis Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija III g III

LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS OLIMPIADOS SAVIVALDYBĖS ETAPO NUGALĖTOJAI 

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Užimta vieta grupėje
1. Eglė Žygytė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
2. Gustė Kojytė Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
3. Emilija Šumskaitė 2bg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija III
4. Justė Šimonytė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
5. Adrija Redeckaitė IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
6. Paulė Vinčaitė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III

68-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ FIZIKOS OLIMPIADOS SAVIVALDYBĖS ETAPO NUGALĖTOJAI 

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Vieta grupėje
1. Kristijonas Česonis Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
2. Austėja Povilaitytė 1g Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija II
3. Danielius Kojis Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
4. Miglė Lipinskaitė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
5. Kornelija Polonskaitė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
6. Eglė Maslinskaitė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
7. Beata Kananovič 3g Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija I
8. Karolina Radžiūnaitė IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
9. Rokas Gatelis 3g Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija II
10. Eimantas Katinas IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
11. Lukas Voveris IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
12. Nojus Terechovas IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II

53-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ BOLOGIJOS OLIMPIADOS SAVIVALDYBĖS ETAPO NUGALĖTOJAI 

Nr. Klasė Vardas (-ai), pavardė (-s) Mokykla Užimta vieta grupėje
1. 9 Eglė Žygytė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
2. 9 Danius Dievulis Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
3. 10 Laura Kochanauskaitė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
4. 10 Kajus Valavičius Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
5. 10 Simona Zarubaitė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III
6. 11 Toma Sapitavičiūtė Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija I
7. 11 Laura Pažusytė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
8. 11 Matas Jurkevičius Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III
9. 12 Paulė Vinčaitė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
10. 12 Danielius Tamašauskas Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija II
11. 12 Justė Šimonytė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III

59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Užimta vieta grupėje
1. Eglė Maslinskaitė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
2. Kornelija Polonskaitė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
3. Laurynas Jakubickis IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III
4. Toma Sapitavičiūtė 3g Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija I
5. Kamilė Liekytė IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
6. Paulė Vinčaitė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
7. Vilius Kasparas Kasparavičius 4g Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija II
8. Justė Šimonytė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Užimta vieta
1. Tadas Tuškevičius 3g Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija I
2. Matas Jurkevičius IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
3. Kamilė Aršauskaitė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III

 

69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Užimta vieta
1. Jokūbas Šilgalis IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
2. Justė Šimonytė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
3. Paulė Vinčaitė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III
4. Džiugas Janovskis Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
5. Kristijonas Česonis Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
6. Miglė Lipinskaitė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
7. Eglė Maslinskaitė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III