Nugalėtojai

2022–2023 mokslo metai

Olimpiadų ir konkursų rajoninių etapų I–III vietų laimėtojai

LIETUVOS MOKINIŲ ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA III GIMNAZIJOS KLASIŲ MOKINIAMS

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Meilė Graužinytė III Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Ieva Vidauskienė 1
2. Austėja Povilaitytė III Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Vita Voverienė 2
3. Adrijus Markevičius III Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Vita Voverienė 3

70-OJI LIETUVOS MOKINIŲ FIZIKOS OLIMPIADA

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Liepa Žvirblytė Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 1
2. Nojus Iljeitis Id Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 2
3. Giedrė Katinaitė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 3
4. Edvinas Meškerevičius IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 1
5. Emilija Maslinskaitė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 2
6. Nojus Kralikevičius IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 3
7. Džiugas Janovskis IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 1
8. Austėja Povilaitytė IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Stasė Vaškūnienė 2
9. Rėjus Miliukas IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 3
10. Miglė Lipinskaitė IVa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 1
11. Eglė Maslinskaitė IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 2
12. Adrian Cikaliuk IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Stasė Vaškūnienė 3

LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS OLIMPIADA  KLASIŲ MOKINIAMS

Eil Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Nojus Kralikevičius IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Edita Rutkauskienė 1
2. Elzė Varaneckaitė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Rasa Baranauskienė 2
3. Dominyka Brazulevičiūtė IIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Eglė Dikčienė 3
4. Eglė Žygytė IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Elvyra Lipeikytė 1
5. Austėja Povilaitytė IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Snieguolė Urbonavičienė 2
6. Gustė Kojytė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Edita Rutkauskienė 3

61-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Dovilė Šalkauskaitė Ig Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija D. Lučiūnienė 1
2. Kristupas Mikučionis Ig Širvintų r. Gelvonų gimnazija J. Garnienė 2
3. Airida Jakštaitė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija L. Skardžiuvienė 3
4. Rimvydas Jaunius Bagočiūnas IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija L. Skardžiuvienė 1
5. Nojus Kralikevičius IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija L. Skardžiuvienė 2
6. Dovilė Turauskaitė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija L. Skardžiuvienė 3
7. Brigita Radžiūnaitė IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija D. Lučiūnienė 1
8. Rugilė Tuškevičiūtė IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija D. Lučiūnienė 2
9. Eglė Žygytė IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija L. Skardžiuvienė 3
10. Simona Zarubaitė IVa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija L. Skardžiuvienė 1
11. Emilija Šumskaitė IVg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija D. Lučiūnienė 2
12. Noja Žukauskaitė IVg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija D. Lučiūnienė 3

RESPUBLIKINIS ANGLŲ KALBOS KONKURSAS 9-10 LASIŲ MOKINIAMS

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokykla Rengęs mokytojas Užimta vieta
1. Rugilė Lapinskaitė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Ieva Vidauskienė 1
2. Nojus Kralikevičius IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Ieva Vidauskienė 2
3 Ema Žukauskaitė Ig Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Vita Voverienė 3
3. Silvija Drepinė IIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Vita Voverienė 3