Priėmimas

MOKINIŲ PRIĖMIMO Į ŠIRVINTŲ MENO MOKYKLĄ TVARKOS APRAŠAS, SPRENDIMAS

Papildomas naujų mokinių priėmimas į Dailės skyrių:

• pagal ankstyvojo ugdymo programą (nuo 5 metų);
  • pagal priešmokyklinio ugdymo programą (6-7 metų);
  • pagal pradinio ugdymo programą (7-10 metų).

Prašymo į Širvintų meno mokyklos Dailės skyrių forma

Prašymai priimami iki 2021 m. birželio 30 d.

Naujų mokinių priėmimas į Dailės skyrių:

• pagal ankstyvojo ugdymo programą (nuo 5 metų);
  • pagal priešmokyklinio ugdymo programą (6-7 metų);
  • pagal pradinio ugdymo programą (7-10 metų).

Prašymo į Širvintų meno mokyklos Dailės skyrių forma

Naujų mokinių priėmimas į Muzikos skyrių:

• pagal ankstyvojo ugdymo programą (nuo 6 metų);
  • pagal pradinio ugdymo programą (nuo 7 metų).

Muzikos skyriuje galima mokytis:

• Akordeono
  • Chorinio dainavimo (fortepijono)
  • Fortepijono
  • Gitaros
  • Kanklių
  • Saksofono
  • Smuiko
  • Trimito
  • Violončelės

Prašymo į Širvintų meno mokyklos Muzikos skyrių forma

Prašymai mokytis Meno mokykloje priimami iki 2021 m. gegužės 31 d. Prašymą prašome užpildyti ir siųsti el. p. (rastine@menomokykla.lt), paštu (Širvintų meno mokykla, Vilniaus g. 69, LT-19121 Širvintos) arba galima atnešti į Meno mokyklos raštinę (iš anksto būtina suderinti atvykimo laiką tel. (8 382) 51 767).

Mokinių meninių gebėjimų vertinimas vyks birželio mėn. Pateikusius prašymus dėl priėmimo į Širvintų meno mokyklą informuosime asmeniškai.

Dėl informacijos galima kreiptis tel. +37067392150, el. p.: rastine@menomokykla.lt, direktorius@menomokykla.lt.

INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į ŠIRVINTŲ MENO MOKYKLOS MUZIKOS SKYRIŲ

(ŠIRVINTŲ R. MUSNINKŲ ALFONSO PETRULIO GIMNAZIJOJE)

Naujų mokinių (6-10 metų) priėmimas į Muzikos skyrių pagal pradinio ugdymo programą. Pamokos vyks Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje. Per savaitę vyks 4 pamokos (2 solfedžio, 1 choro ir 1 specialybės pamoka).

Muzikos skyriuje galima mokytis šių specialybių:

• Trimito
  • Saksofono
  • Smuiko
  • Chorinio dainavimo (fortepijono)

Prašymai mokytis Meno mokykloje priimami iki 2021 m. gegužės 31 d. Prašymą prašome užpildyti ir siųsti el. p. (rastine@menomokykla.lt), paštu (Širvintų meno mokykla, Vilniaus g. 69, LT-19121 Širvintos) arba atnešti į Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos raštinę.

Dėl informacijos galima kreiptis tel. (8 382) 51 767, el. p.: rastine@menomokykla.lt, direktorius@menomokykla.lt.

Už mokymąsi Meno mokykloje mokamas Širvintų rajono savivaldybės tarybos nustatytas mokestis  http://www.menomokykla.lt/wp/mokestis-uz-moksla/

Prašymo į Širvintų meno mokyklos Muzikos skyrių forma