Priėmimas

MOKINIŲ PRIĖMIMO Į ŠIRVINTŲ MENO MOKYKLĄ TVARKOS APRAŠAS, SPRENDIMAS

ŠIRVINTŲ MENO MOKYKLA SKELBIA NAUJŲ MOKINIŲ PRIĖMIMĄ MUZIKOS SKYRIUJE

Kviečiame vaikus mokytis pagal šias programas:

• ankstyvojo ugdymo programą (nuo 5 metų), priešmokyklinio ugdymo programą (nuo 7 metų);
  • pradinio ugdymo programą (trukmė – 4 metai; nuo 7 metų);
  • pagrindinio ugdymo programą (trukmė – 4 metai);
  • išplėstinio muzikinio ugdymo programą.

Specialybės: smuikas, violončelė, trimitas, akordeonas, kanklės,  fortepijonas, saksofonas, trimitas.

Muzikinių gebėjimų (muzikinės klausos, muzikinės atminties, ritmo pojūčio) patikrinimas vyks 2019 m. birželio mėnesį  Širvintų meno mokykloje (Vilniaus g. 69, Širvintos). Tiksli data bus paskelbta vėliau.

DAILĖS SKYRIUJE

Kviečiame vaikus mokytis pagal šias programas:

• pradinio ugdymo programą (trukmė – 3 metai; nuo 8 metų);
  • pagrindinio ugdymo programą (trukmė – 4 metai).

Meninių gebėjimų (dailės plastinės raiškos, kūrybinių gebėjimų ir įgūdžių) patikrinimas vyks 2019 m. birželio mėnesį Širvintų meno mokykloje (Vilniaus g. 69, Širvintos). Tiksli data bus paskelbta vėliau.

Prašymai mokytis Širvintų meno mokykloje (Vilniaus g. 69, Širvintos) priimami iki 2019 m. gegužės 31 d. Meno mokyklos raštinėje (1 aukštas, 102 kabinetas).

Raštinės darbo laikas:

Pirmadieniais – ketvirtadieniais: 8.00–17.00 (pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45).

Penktadieniais: 8.00–15.45 (pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45).

Telefonas pasiteirauti: (8 382) 51 767, el. p.  rastine@menomokykla.lt

Reikalingi dokumentai: vaiko (globotinio) gimimo liudijimo arba paso kopija.

Už mokymąsi Širvintų meno mokykloje mokamas Širvintų rajono savivaldybės tarybos nustatyto dydžio mokestis.