Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas

„Tąkart kalbėjome apie daugelį dalykų, bet įstrigo Tavo pasakyti žodžiai – gal žmonės išvis nebemoka rašyti laiškų?“  Tokiomis mintimis dalijosi tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso nugalėtoja  – Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos 7B klasės mokinė Izabelė Buividytė. Pasirodo, mokiniai puikiai moka rašyti laiškus. Šių metų konkurso tema „Parašyk laišką artimajam ir papasakok savo patirtis COVID-19 pandemijos metu“. Epistolinio rašinio savivaldybės etape dalyvavo šeši 7-8 klasių mokiniai iš Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos ir Gelvonų  gimnazijos. Vertinimo komisijos nariai džiaugėsi puikiai mokinių parašytais laiškais, kūrybiškumu, sklandžia, vaizdinga kalba, įdomiomis patirtimis. Mokinius konkursui parengė mokytojai I. Gatelienė, M. Dižavičienė ir R. Zibalas.