Informacija dėl darbo tvarkos

Širvintų meno mokykloje nuo 2020 m. rugsėjo 1 dienos

Nuo rugsėjo 1 dienos mokykloje dirbama taikant ŠMSM ir SAM rekomendacijas dėl COVID 19 plitimo prevencijos.

Apsauginės kaukės: mokyklos bendrose erdvėse visi – mokiniai, mokytojai, kiti darbuotojai – taisyklingai (uždengta burna ir nosis) dėvi apsaugines veido kaukes ar kitas apsaugos priemones. Pamokose mokiniai kaukių ar kitų apsaugos priemonių nedėvi.

Rekomenduojame turėti savo gertuvę su vandeniu.

Temperatūros matavimas. Mokykloje sudaryta galimybė pasimatuoti temperatūrą. Esant reikalui kreiptis į direktoriaus pavaduotoją ugdymui Ireną Vasiliauskienę.

Jeigu darbuotojui/mokiniui namuose pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), jis negali vykti į mokyklą.

Mokinys, kuriam ugdymo proceso metu pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai (pvz. sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), nedelsiant yra izoliuojamas, apie tai informuojami jo tėvai. Tėvai vaiką privalo pasiimti per valandą nuo skambučio.

Įėjimas į mokyklą.

Užėję į mokyklą dezinfekuojame rankas (dezinfekcinis skystis yra prie įėjimo).

Į užsiėmimus mokiniai privalo atvykti likus ne daugiau kaip 15 min. iki užsiėmimo pradžios.

Pašaliniams asmenims ir mokinius atlydintiems, pasitinkantiems tėvams (globėjams, rūpintojams) rekomenduojama nesilankyti švietimo įstaigoje, išskyrus ypatingus atvejus.

Iškilus klausimų prašome kreiptis į direktorę Daivą Vinciūnienę  tel. 8 382 51767 arba direktoriaus pavaduotoją ugdymui Ireną Vasiliauskienę el. paštu irena.vasiliauskiene@menomokykla.lt ar telefonu 8 382 53566.

                   Saugokime vieni kitus, elkimės sąmoningai ir atsakingai!