Informacija apie tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ rezultatus

2020-ieji daug kur atnešė neplanuotų iššūkių ir naujovių. „Kengūros“ konkursas nebuvo išimtis. Laimė, šiandieninės technologijos leido  susitikti matematikos konkurse „Kengūra“, nors ir kitokiu, nuotoliniu formatu. Šiemet uždavinius konkurse sprendė virš 38 700 Lietuvos mokinių ir darželinukų!

Vis dėlto, nuotolinis konkurso organizavimas paveikė ir dalyvių rezultatus: net 518 Nykštuko (1-2 klasių) ir 57 Mažylio (3-4 klasių) grupių dalyviai surinko maksimalų balų skaičių išsprendę visus konkurso uždavinius. Šie skaičiai smarkiai skiriasi nuo daugiamečių tendencijų, kai visus uždavinius išspręsdavo vos vienas kitas mokinys. Dėl to Kengūros konkurso organizacinio komiteto valdyba priėmė nelengvą sprendimą šiemet Nykštuko ir Mažylio amžiaus grupių klasėse neskelbti nugalėtojų – 50 daugiausiai taškų surinkusių dalyvių. Vietoj to, diplomai už puikų dalyvavimą bus paruošti visiems priešmokyklinės ir 1-4 klasių dalyviams, surinkusiems tiek taškų, kiek ankstesniais metais surinkdavo 50 geriausiai pasirodžiusių klasės mokinių.

PRANEŠIMAS DĖL NYKŠTUKŲ IR MAŽYLIŲ AMŽIAUS GRUPIŲ KLASIŲ NUGALĖTOJŲ SKELBIMO