Mieli Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai

Atgimstanti gamta, spalvingas pavasaris kviečia mus džiaugtis gyvenimu ir visavertiškai jį gyventi, bet COVID-19 infekcijos karantino sąlygos dar nesudaro galimybių Trečiojo amžiaus universiteto klausytojams susitikti ir plėsti žinių akiratį. Tad, kompensuojant šias spragas, bendraukime virtualiai. Siūlome pasiskaityti teikiamą M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo įkurtos „Sidabrinės linijos“ informaciją, skirtą vyresniojo amžiaus žmonėms. Informaciją galite rasti interneto adresu www.sidabrinelinija.lt.

Jeigu jaučiatės vieniši ir norite pasikalbėti, paskambinkite telefonu į „Sidabrinę liniją“, kur savanoriai su Jumis pasikalbės bei padės surasti bendramintį pokalbiams telefonu. Skambinkite nemokamu telefono numeriu 8 800 800 20. Linija veikia darbo dienomis 8:00 – 20:00 val.