Vyko Lietuvių kalbos dienų renginiai

Lietuvoje jau gražia tradicija tapo penktą kartą rengiamos Lietuvių kalbos dienos. Tai daugybė vasario 16–kovo 11 d. visoje Lietuvoje ir užsienyje organizuojamų renginių, skirtų lietuvių kalbos sklaidai ir kalbos prestižui didinti.
Lietuvių kalbos dienos tradicinėmis tampa ir Širvintų meno mokykloje. Neformaliojo švietimo centras organizavo Raštingiausio mokinio konkursą, kuriame dalyvavo  rajono bendrojo ugdymo mokyklų 1-12 klasių mokiniai. Ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniams organizuota meninio skaitymo šventė, kurios metu mažieji raiškiai skaitė eiles. Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai diskutavo tema „Ar visada Dievas į žmogų kreipėsi jo gimtąja kalba“.

Džiugu, kad šiuose renginiuose dalyvauja ir maži ir dideli. Gera, kai mūsų gimtoji lietuvių kalba yra gerbiama ir mylima.