Sėkmės paukštė 2019

Gegužės 7 d. įvyko rajoninių, regioninių, respublikinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų apdovanojimo šventės „Sėkmės paukštė“. Šventėje apdovanotas 121 mokinys, 57 mokytojai. Nominacijos „Už Širvintų krašto garsinimą“ įteiktos 4 respublikinių olimpiadų ir konkursų prizininkams.

Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IVa klasės mokinė Deimantė Stankevičiūtė apdovanota už iškovotą I vietą Respublikinėje technologijų olimpiadoje. Olimpiadai mokinę parengė vyresnysis technologijų mokytojas Arvydas Golcas.

Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos 6A klasės mokinys Nojus Kralikevičius pasveikintas už Respublikiniame meninio skaitymo konkurse laimėtą II vietą. Nojų konkursui parengė lietuvių kalbos mokytojas ekspertas Romas Zibalas.

Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos 7C klasės mokinei Austėjai Šimkutė nominacija įteikta už Respublikinėje 6–8 klasių matematikos olimpiadoje laimėtą II vietą. Austėją matematikos moko mokytoja metodininkė Virginija Burlėgaitė.

Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIc klasės mokinė Justė Šimonytė apdovanota už iškovotą III vietą Respublikinėje lietuvių kalbos olimpiadoje. Mokinę olimpiadai parengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Edita Rutkauskienė.

Sveikiname visus nugalėtojus ir linkime,  kad sėkmės paukštė ant savo sparnų visuomet neštų pergalės džiaugsmą.

Gegužės 7 d.