X respublikinis muzikos mokyklų festivalis „Pavasario bliuzas“

Smagūs ritmai, svingas, populiarios ir džiazinės melodijos balandžio 2-osios dienos  vakarą  skambėjo Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos Vargonų salėje, kurioje vyko X respublikinis muzikos mokyklų festivalis „Pavasario bliuzas“.

Jubiliejiniame renginyje dalyvavo gausus jaunųjų atlikėjų (pianistų, smuikininkų,  kanklininkų ir trimitininkų solistų bei kamerinių ansamblių) būrys iš Kauno Miko Petrausko ir  Vilkaviškio muzikos mokyklų, Širvintų meno mokyklos, Vilniaus Balio Dvariono, „Ąžuoliuko“, Algirdo, Karoliniškių , „Lyros“ muzikos mokyklų ir LMTA muzikos mokyklos – studijos.

Šiais metais Širvintų meno mokyklai atstovavo pianistės IEVA DIRŽINAUSKAITĖ (mokyt. Jurga Sarpauskienė) ir DIJA BELAGLOVYTĖ (mokyt. Elžbieta Lazauskytė).  Visi jaunieji atlikėjai ir jų mokytojai buvo pagerbti padėkos raštais,   apdovanoti saldžiais prizais ir atminimo dovanomis.

Dėkojame festivalio organizatoriams – Vilniaus Balio Dvariono muzikos mokyklos fortepijono skyriaus mokytojams už ilgametę draugystę ir bičiulystę!