Informacija apie TAU užsiėmimą

Kovo 22 dieną Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai mokėsi tapyti ant šilko. Su tapybos ant šilko technika supažindino dailės mokytoja metodininkė, savanorė Jolita Jurkevičiūtė. Mokytoja pasakojo, kad šilko tapyba – tai menas, labai artimas jausmams. Todėl galime pabandyti išreikšti lapų šlamėjimą, jūros ošimą, lietų, juoką… Ši technologija atsirado Kinijoje, 2640 m. prieš Kristų. Vėliau tradicijos buvo pratęstos Japonijoje. Visa tapyba kupina spalvingumo, lengvumo ir laisvumo.

Tapybos ant šilko metu klausytojai išmoko pasigaminti originalią interjero detalę, namų interjerą puošiantį  elementą. Senjorai įsitikino, jog tapyba ant šilko yra atpalaiduojantis, įgūdžių nereikalaujantis, kūrybingas užsiėmimas, suteikiantis daug gerų ir teigiamų emocijų.

Senjorai dėkoja savanorei Jolitai Jurkevičiūtei už įdomų užsiėmimą ir „Atžalyno“ progimnazijai už suteiktas patalpas.