Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoninis etapas

Kovo 1 dieną įvyko Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoninis etapas. Olimpiadoje dalyvavo 24 mokiniai iš Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos, Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro ir Širvintų meno mokyklos. Atstovauti rajonui į respublikinį etapą vyks Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokinė Deimantė Stankevičiūtė.

Rezultatai

Eil. Nr. Dalyvio vardas, pavardė Klasė Mokyklos pavadinimas Rengęs mokytojas, -a Užimta vieta grupėje
1. Kamilė Vigraitytė 8 Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija V. Brazaitienė I
2. Vilius Marcinauskas 8 Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija V. Brazaitienė II.
3. Gabrielė Strojin 8 Bartkuškio mokykla-daugiafunkcis centras

V. Traškevičienė III.
4. Aurėja Pakštytė Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija N. Drazdienė I.
5. Laura Pažusytė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija N. Drazdienė II
6. Beata Kananovič Ig Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija V. Brazaitienė III.
7. Danielius Tamašauskas IIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija V. Brazaitienė I.
8. Lukas Valašinskas IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija N. Drazdienė II.
9. Aironas Vaičiūnas IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija N. Drazdienė III.
10. Deimantė Stankevičiūtė IVa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija J. Krušinskaitė I.
11. Gabija Raišytė IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija J. Krušinskaitė II.
12. Mantas Šimonis IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija J. Krušinskaitė III.
13. Ugnė Korsakaitė 6

Širvintų meno mokykla J. Labanauskienė I.
14. Gintarė Pakštytė 7

Širvintų meno mokykla S. Kaminskienė II.
15. Adrijana Romaškaitė 6

Širvintų meno mokykla J. Labanauskienė III.