LIETUVOS MOKINIŲ ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

2019 m. sausio 8 d. įvyko Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados rajoninis etapas. Olimpiadoje dalyvavo devyni mokiniai: 5  Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniai, 3 Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mokiniai, 1 Širvintų r. Gelvonų gimnazijos mokinys.

Rezultatai:

Eil. Nr. Vardas, pavardė Mokykla Klasė Mokęs mokytojas (-ai) Bendras rezultatas Vieta grupėje
1. Audronė Markūnaitė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIIc Ieva Vidauskienė 12 I
2. Rėjus Kerevičius Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mokinys 3g Vita Voverienė 11 II
3. Domas Radžiūnas Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIIc Ieva Vidauskienė 10 III

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados šalies etape siūloma dalyvauti Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIIc klasės mokinei Audronei Markūnaitei.