Poezijos valanda Trečiojo amžiaus universitete

2019-uosius metus Širvintų meno mokyklos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojai pradėjo žiemišku, bet šiltu renginiu „Valanda su poete Veronika Masiukiene“.

Talentingą poetę, subtiliai jaučiančią gamtos grožį, pristatė TAU tarybos narė Levutė Marija Vitienė: „Veronika – moteris, kuri nuoširdžiai aprašo savo tėviškę, medžius, gėles. Moteris, kuri dirbdama, rišdama rugių pėdus, balindama lino drobes, kepdama pyragus, maitindama šeimą, sumaniai organizuoja ne tik vaikų ir anūkų, bet ir visos giminės susitikimus savo tėviškėje. Moteris, kurios neužgožė kasdieninė rutina, trykšta pozityvumu ir  šviesiomis mintimis guldo posmus ant popieriaus.“ Levutė Marija Vitienė poetę pristatė kaip šiltą, nuoširdų žmogų.

Pati Veronika Masiukienė pasakojo apie  gyvenimą, kūrybinio kelio vingius, savo kaip poetės augimą, skaitė savo kūrybos eiles, pristatė dvi savo kūrybos knygas „Gal dar būti medžiu“ ir „Aš pakeleivis“. Susitikimas vyko jaukioje, ramioje aplinkoje. Kiekvienas TAU klausytojas galėjo paskęsti gražiuose poezijos posmuose, susimąstyti, žavėtis poetės kūryba.

Džiaugiamės, kad Veronika Masiukienė yra labai laiminga, kad yra mūsų TAU klausytoja ir mes esame kartu. Taip kaip skamba jos posmuose: „Kas jau išėjo – išeiviai, kas dar ateis – ateiviai, kurie kartu – pakeleiviai.“

Džiaugiamės, kad esame pakeleiviai.