Meno mokyklos mokiniai dalyvavo konkurse

Birželio mėnesį vyko II Tarptautinis virtualus muzikos ir meno mokyklos įvairaus žanro jaunųjų atlikėjų konkursas „Žydintys garsai – 2023”. Konkurse dalyvavo 391 dalyviai iš visos Lietuvos, Norvegijos, Ukrainos. Konkurse puikiai sekėsi Širvintų meno mokyklos mokiniams.🎼🎶

LAUREATAS. I VIETA – Aira Kananovičiūtė, pasirenkamas pianinas (mokytoja Elžbieta Lazauskytė); Matas Drazdauskas, pasirenkamas pianinas (mokytoja Marina Tkačenko); Elzė Stankevičiūtė (Musninkų skyrius, mokytoja Virginija Beržinskienė, koncertmeisterė Marina Tkačenko).

LAUREATAS. II VIETA – Aistė Kiškūnaitė (mokytoja Jurga Sarpauskienė); Barbora Paškevičiūtė (mokytoja Elžbieta Lazauskytė); Mėja Chmelevskytė, pasirenkamas pianinas (mokytoja Marina Tkačenko).

LAUREATAS. III VIETA –  Dominyka Kizinaitė (mokytoja Virginija Beržinskienė, koncertmeisteris Gintaras Pauliukonis); Gabija Pimpytė (mokytoja Virginija Beržinskienė, koncertmeisteris Gintaras Pauliukonis); Kamilė Žukauskaitė (Musninkų skyrius, mokytoja Virginija Beržinskienė, koncertmeisterė Marina Tkačenko); Milita Žukauskaitė (Musninkų skyrius, mokytoja Virginija Beržinskienė, koncertmeisterė Marina Tkačenko); Titas Mizgaitis, pasirenkamas pianinas (mokytoja Jurga Sarpauskienė); Viltė Inčiūraitė (Musninkų skyrius, mokytoja Virginija Beržinskienė, koncertmeisterė Marina Tkačenko).

DIPLOMANTAS –  Amelija Redeckaitė (mokytoja Aušrinė Ulinskaitė); instrumentinis ansamblis: Anelė Lengvinaitė, Dominyka Kizinaitė, Liepa Vrubliauskaitė, Amelija Redeckaitė, Luka Kananovičiūtė (mokytojos: Virginija Beržinskienė, Aušrinė Ulinskaitė); Aira Kananovičiūtė (mokytoja Virginija Beržinskienė, koncertmeisteris Gintaras Pauliukonis); Rugilė Kazlauskaitė (mokytojos: Ilona Berdikšlienė, Aušrinė Ulinskaitė). 

PADĖKA –  Gerda Murauskaitė (mokytoja Virginija Beržinskienė, koncertmeisteris Gintaras Pauliukonis).            

Mokiniai apdovanoti diplomais ir padėkomis.