„Atvirų durų diena“ būsimiems Meno mokyklos pirmokams

Gegužės 3 d. Meno mokykloje vyko renginys „Atvirų durų diena“ būsimiems Meno mokyklos pirmokams ir jų tėveliams (globėjams). Meno mokyklos direktorė Daiva Vinciūnienė pasveikino atvykusius renginio dalyvius – Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlė“ ugdytinius, jų tėvelius ir pristatė Meno mokyklos veiklą. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Vasiliauskienė supažindino dalyvius su muzikos instrumentais. Visi klausėsi fortepijono, trimito, eufonijos, smuiko, kanklių muzikos. Susipažinę su instrumentais renginio dalyviai keliavo į Dailės skyrių, kur bendravo grupėmis, domėjosi Dailės skyriaus molio dirbiniais, įvairiais kūrybos darbais, technikomis. Dėkojame renginio partneriui – Širvintų lopšeliui-darželiui „Boružėlė“, visiems atvykusiems ir dalyvavusiems renginyje „Atvirų durų diena“.