Neformaliojo švietimo centre paminėta Tarptautinė gimtosios kalbos diena

Gražu yra matyti lietuvių būrelį,

Kurie tarp svetimųjų vienybę užlaiko

Ir suėję tėvynei aukoja žodelį…

                                   Vincas Kudirka

 

Neformaliojo švietimo centre paminėta Tarptautinė gimtosios kalbos diena. Sakoma, kad kalba – savita kiekvienos tautos ypatybė, mąstymo išraiška. Šią dieną Neformaliojo švietimo centre vyko rajono pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurso darbų vertinimas. Vertinimui buvo pateikti 45 mokinių darbai. Gražiausio rašto konkurso nugalėtojais tapo Estela Katinaitė (1 kl.), Goda Mizgaitytė (2 kl.), Ieva Adomavičiūtė (3 kl.) ir Barbora Paškevičiūtė (4 kl.). Džiaugiamės ir didžiuojamės mokiniais, kuriems lietuviškas žodis yra pats dailiausias, o kalba – pati skambiausia.