Lietuvos mokinių chemijos olimpiada

Šių metų sausio 18 d. įvyko Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etapas. Paskelbti olimpiados dalyvių rezultatai. Prizinės vietos yra skiriamos atskirai kiekvienai iš keturių klasių grupių. Pirmosios vietos skirtos šiems rajono gimnazistams: Dovilei Šalkauskaitei (Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija, Ig kl.), Rimvydui Jauniui Bagočiūnui (Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, IIc kl.), Brigitai Radžiūnaitei (Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija, IIIg kl.) ir Simonai Zarubaitei (Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, IVa kl.). Mokinius olimpiadai parengė vyresnioji mokytoja Daiva Lučiūnienė ir mokytoja metodininkė Loreta Skardžiuvienė. Savivaldybės etapo nugalėtojų visą sąrašą galite rasti čia:

http://www.menomokykla.lt/veikla/olimpiados-konkursai/nugaletojai/