Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 9–12 klasių mokiniams

Sausio 24 dieną vyko lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados 9–12 klasių mokiniams savivaldybės etapas. Olimpiadoje dalyvavo 11 gimnazistų iš Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus ir Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijų. Olimpiada buvo sudaryta iš dviejų dalių. Pirmojoje dalyje mokiniai rašė rašinius temomis: „Kuo pasižymi šiuolaikinė literatūra?”, „Ar man įdomu skaityti eilėraščius?”. Antroji dalis buvo skirta lituanistikos žinioms ir įgūdžiams patikrinti. Vertinimo komisijai įvertinus darbus nugalėtojais tapo Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistai Eglė Žygytė ir Nojus Kralikevičius. Mokinius moko mokytojos metodininkės E. Lipeikytė ir E. Rutkauskienė. Abu mokiniai deleguojami atstovauti Širvintoms respublikiniame etape, kuris vyks kovo 16–17 dienomis Druskininkuose.