„Darnios mokyklos“ projekto veiklos

Širvintų meno mokykloje „Darnios mokyklos“ projekto vykstančios veiklos skatina kurti sveiką ir darnią aplinką, plėtoti ekologines iniciatyvas. Kalėdinis laikas – vienas tinkamiausių ugdyti tausojančias gamtą iniciatyvas. Padedant mokytojams, jaunesniųjų klasių mokiniai kūrybinių dirbtuvių metu gamino iš antrinio, jau panaudoto popieriaus, kalėdines žvaigždes, o vyresnieji, naudodami molio likučius – kalėdinius papuošimus namų aplinkai.
„Darnios mokyklos“ iniciatyvas palaiko ir Širvintų meno mokyklos Neformaliojo švietimo centro Trečiojo amžiaus universiteto dalyviai. Jie jau rudenį pradėjo ruoštis Kalėdų šventėms: rinko ir džiovino šiaudus. Šiaudinius papuošalus senjorai gamino kruopščiai ir su meile. Meno mokyklos bendruomenės pagaminta ir šiaudiniais žaislais papuošta eglišakių sienelė, Širvintų rajono savivaldybės paskelbto kalėdinių dekoracijų konkurso dalyvė, džiugina širvintiškių ir atvykusių svečių akis.