TAU renginys „Stebuklingas Advento metas“

Tradiciškai, žengdami į paskutinį metų rato mėnesį – gruodį, Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojai pasitiko susikaupimo, laukimo ir vilties laikotarpį –  Adventą renginiu „Stebuklingas Advento metas“. Renginyje visus pasveikino Meno mokyklos direktorė Daiva Vinciūnienė, TAU tarybos narė Levutė Vitienė ir TAU kuratorė Joalita Mackonienė. Su Advento tradicijomis, šv. Kūčių ir šv. Kalėdų papročiais, Trijų karalių švente supažindino Igno Šeiniaus bibliotekos darbuotoja Dalia Taparauskienė ir Širvintų kultūros centro darbuotoja Janina Smailytė-Jankauskienė.

Renginio metu senjorams įteiktos kalėdinės dovanėlės, gražiausiais žodžiais pasveikinti senjorai, šventę garbingus jubiliejus. Akcijos „TAU Knygų Kalėdos“ metu senjorams dovanotos knygos. Diskusijos tęsėsi prie kavos puodelio su artėjančių švenčių simboliu – kūčiukais.