Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai turėjo susitikimą Širvintų r. savivaldybėje labai aktualiais klausimais

Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) mokslo metai įsibėgėja, o šią savaitę jo klausytojai turėjo ne tik gražių įspūdžių popietėje su aktore Nijole Narmontaite, bet ir susitikimą Širvintų r. savivaldybėje labai aktualiais klausimais.

TAU senjorus šiltai priėmė Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Ieva Kananovič, kuri  išsamiai pristatė būsto šildymo, geriamojo ir karšto vandens išlaidų kompensavimo tvarkas.

Susitikime mūsų senjorai uždavė jiems rūpimus klausimus apie būsto renovacijos procesą, gatvių remontą, žvyrkelių asfaltavimą, domėjosi šiuo metu vykdomais darbais, naujais projektais ir rajono planais.

Dėkojame gerbiamai merei, Administracijos direktorei ir socialinės paramos skyriaus vedėjai už išsamius atsakymus, skirtą laiką ir dėmesį. Susitikimas buvo turiningas ir naudingas.

O merės Živilės Pinskuvienės pasidalinta žinia apie gruodžio mėnesį organizuojamą lektorės Lidijos Laurinčiukienės pozityvios gyvensenos seminarą, skirtą ne tik TAU dalyviams, bet visiems rajono senjorams, buvo džiugi dovana, kurios jau nekantriai laukiame.