Programos eTwinning Nacionalinis kokybės ženklelis

Programos eTwinning Nacionalinė paramos tarnyba už projektą „Natur and Music“ (Gamta ir muzika) Širvintų meno mokyklos mokytojų komandai suteikė Nacionalinį kokybės ženklelį (NKŽ).

Projektu, kurį koordinavo pavaduotoja ugdymui Irena Vasiliauskienė, buvo siekiama paskatinti mokinius saugoti gamtą, per muzikos ir dailės prizmę ugdyti sąmoningą, tausojantį aplinką pilietį, tobulinti anglų  kalbos įgūdžius, bendraujant su projekto dalyviais Turkijos Atabėjaus ir kitų mokyklų mokiniais. Projekto metu mokytojų komandos dalinosi gerąja patirtimi kaip lavinti mokinių menines kompetencijas ritmo pojūtį ir siekti įvairių dailės ir muzikos integracijos būdų.

Į projekto vykdymą įsitraukė muzikos mokytoja Aušrinė Ulinskaitė, vyresnioji dailės mokytoja Jelena Labanauskienė bei mokiniai Austėja Povilaitytė, Elzė Lučunaitė, Goda Jankauskaitė, Konstancija Simonavičiūtė, Titas Mizgaitis, Vilija Labanauskaitė, Ūla Jutelytė.

Projekto administratorius Burcu Killi – Turkijos Atabey mokyklos direktorė.

Meno mokyklos mokiniai bendravo su kelių Turkijos mokyklų mokiniais, atliko bendrą dainą turkų kalba.

Programos eTwinning kokybės ženkleliai suteikiami mokytojams, vykdantiems puikius, profesionalius projektus programoje eTwinning. Ženklelis pažymi, kad projektas pasiekė tam tikrą nacionalinį ir Europos standartą.

Sveikiname mokytojas Jeleną ir Aušrinę ir dalyvavusius projekte mokinius su puikiu pasiekimu ir linkime sėkmingo dalyvavimo tarptautinėje eTwinning programoje ateityje!