Ženkime į vasarą kartu

Širvintų meno mokykloje mokslo metai baigėsi birželio 9 dieną, tačiau veikla nenutrūko. Jau nuo pirmadienio, birželio 13 dienos,   prasideda įdomių užsiėmimų ir renginių laikas. Birželio 13 dienos rytą, 9 valandą,  mokyklos kiemelyje renkasi stovyklos ,,Kūrybiškumo ugdymas“ dalyviai. Po rytinės mankštos vyks dailės užsiėmimai, kūrybinės varžytuvės ir edukacijos ir kt. Stovykla tęsis iki penktadienio, birželio 17 dienos. Kiekviena diena nuo 9 ryto iki 16 valandos bus kupina naujų įspūdžių, įdomių užsiėmimų ir net kelionių. Stovykloje dalyvauja 1-4  klasių mokiniai (iš anksto užsiregistravę).

Vyresniųjų ir nedalyvaujančių šioje stovykloje Meno mokyklos mokinių laukia smagios, pusės dienos (popietinės) ,,Sveikos vasaros“ veiklos. Dailės ir muzikos mokytojai yra pasiruošę ne tik kartu muzikuoti ar tapyti, bet ir žaisti judrius žaidimus, keliauti.

Visi Meno mokyklos mokiniai laukiami birželiu džiaugtis kartu su Meno mokyklos mokytojais ir svečiais.

Smagių akimirkų!

Informacija teikiama tel. Nr. (8 382) 53 566 arba +370 615 73 329