Respublikinė vaikų kūrybos paroda „Žemės alsavimas“

Kovo 20 d. Širvintų meno mokykloje buvo atidaryta respublikinė vaikų kūrybos paroda „Žemės alsavimas“. Įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų moksleiviai kūrė skulptūrinius darbus, skirtus Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Konkursui buvo atsiųsti 68 įvairiausiomis technikomis atlikti skulptūriniai darbai. Po kūrinių atrankos parodoje išeksponuota  40 geriausių ir įdomiausių darbų. Konkursui darbus pristatė 12 įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų: penkios meno mokyklos (Raseinių, Platelių, Jonavos, Vilniaus r. Pagirių, Širvintų) dvi gimnazijos (Širvintų r. Gelvonų gimnazija ir Klaipėdos „Aukuro“ gimnazija , trys progimnazijos (Širvintų „Atžalyno“, Šiaulių Gegužių,  Alytaus „Volungės“ progimnazijos ) ir dvi ikimokyklinio ugdymo įstaigos (Kauno lopšeliai-darželiai „Pušaitė“ ir „Vilnelė“). Respublikinė vaikų kūrybos paroda „Žemės alsavimas“ Širvintų meno mokykloje bus eksponuojama iki balandžio 25 dienos. Konkurso ir parodos iniciatorius – Širvintų meno mokyklos dailės mokytojas metodininkas Alvydas Urbietis.