Lietuvos mokinių technologijų olimpiada

Kovo 22 dieną įvyko Lietuvos mokinių technologijos olimpiados vertinimo komisijos posėdis. Komisijos sprendimu nutarta, kad nugalėtojais tapo ir Širvintų rajoną respublikiniame etape atstovaus Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniai Beata Šinkūnaitė (Ic kl.),  Tadas Tamošiūnas (III c kl.) ir Gelvonų gimnazijos mokinė Justina Masilionytė (8 kl.). Mokinius konsultavo ir olimpiadai pasirengti padėjo mokytojai Daiva Erslavienė, Arvydas Golcas ir Jūratė Garnienė.

Pirmąsias vietas savivaldybės etape taipogi pelnė  Nojus Tamoševičius (Širvintų „Atžalyno“ progimnazija, mokytojas Kęstutis Misiūnas), Osvaldas Olsevičius (Gelvonų gimnazija, mokytojas Kęstutis Stankevičius), Eimantas Strazdas ( Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, mokytojas Arvydas Golcas), Luka Ragauskaitė  (Gelvonų gimnazija, mokytoja Jūratė Garnienė).