Konkurso ,,Laisvė – tai kūrybos pradas“ nugalėtojai

Baigėsi Širvintų meno mokyklos organizuotas II respublikinis vaikų ir mokinių dailės ir muzikos festivalis-konkursas ,,Laisvė – tai kūrybos pradas“ (Ignas Šeinius), skirtas paminėti Lietuvos valstybingumui svarbias datas – Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją.

Festivalyje-konkurse dalyvavo muzikos atlikėjai ir dailininkai iš 20-ies respublikos meno ir muzikos mokyklų. Dėkojame Raseinių, Lazdijų, Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Zarasų, Kupiškio, Skuodo, Jonavos Janinos Misčiukaitės, Palangos Stasio Vainiūno, Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklų, Panevėžio, Kauno 1-osios, Rokiškio Rudolfo Lymano, Vilniaus Karoliniškių, Mažeikių Vytauto Klovos, Gargždų, Alytaus muzikos mokyklų, Panevėžio dailės mokyklos ir  Alytaus r. meno ir sporto mokyklos muzikos ir dailės mokytojams bei mokiniams už dalyvavimą festivalyje-konkurse, už puikiai atliktus lietuvių autorių muzikos kūrinius, už kūrybinius darbus, už bendradarbiavimą ir meilę muzikai ir dailei. Festivalyje-konkurse dalyvavo ir organizatorių, Širvintų meno mokyklos pedagogų, paruošti muzikantai ir dailininkai.

Tariame nuoširdų ačiū konkurso Vertinimo komisijos pirmininkei Audrai Tolkutei, nariams Daliai Balčiūnienei, Audrai Bernadišienei, Dianai Raginienė, Jelenai Labanauskienei.

Sveikiname festivalio-konkurso nugalėtojus