Dalyvavome Vilniaus dailės akademijos rengiamoje edukacinėje iniciatyvoje „priARTėk“

Džiaugiamės, kad jau antrą kartą Širvintų meno mokyklos mokiniai dalyvauja Vilniaus dailės akademijos rengiamoje edukacinėje iniciatyvoje „priARTėk“.

Vasario 28 dieną dailės mokytojų Jelenos Labanauskienės  ir Ramunės Virbickaitės vadovaujami mokiniai dalyvavo pažintinėje vaizdo pamokoje, kurią pravedė Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto dekanas doc. Ramūnas Banys. Pamokos metu mokiniai  daug sužinojo ne tik apie baldų dizainerio profesiją, bet ir studijas Vilniaus dailės akademijoje bei baldų dizainerio karjeros galimybėmis Lietuvos ir užsienio rinkose.

Dėkojame VDA Telšių fakulteto dekanui  doc. Ramūnui Baniui už pažintinę pamoką ir suteiktas žinias, kurios mokinimas bus labai reikalingos planuojant savo profesinę karjerą.

Naudinga informacija būsimiems studentams:

https://www.vda.lt/lt/naujienos/stojantiesiems/atviru-ekranu-dienos