Lietuvos mokinių dailės olimpiada

Vasario 22 dieną Meno mokykloje vyko Lietuvos mokinių dailės olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo mokiniai iš Širvintų rajono Gelvonų ir Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijų, „Atžalyno“ progimnazijos, Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos bei Meno mokyklos.

Šiais metais dailės olimpiados tema „Laikmečių atradimai“.  Visiems dalyviams tai tapo iššūkiu ar paskata domėtis, sužinoti, pažinti, tyrinėti, analizuoti ir atskleisti asmeninį požiūrį, parodyti talentą. Jaunieji dailininkai šiais metais ne tik turėjo atskleisti savo talentą piešti, bet ir pristatyti savo darbą vertinimo komisijai. Vertintojai džiaugėsi mokinių drąsa, gebėjimu kalbėti viešai. O mokiniai ne tik papasakojo apie savo kūrybines idėjas, bet ir pasidžiaugė tuo kokias naujas žinias ir gebėjimus įgijo.

Vertinimo komisijos sprendimu pirmąją vietą laimėjo ir į trečiąjį etapą vyks Meno mokyklos mokinė Beata Šinkūnaitė (mokytoja Jelena Labanauskienė). Sveikiname Beatą ir linkime sėkmės respublikiniame etape balandžio 8 d.