Lietuviško žodžio šventė

Širvintų rajono mokiniai vasario 8 dieną susirinko į Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursą. Visi skaitovai stengėsi perteikti eilėraščiuose ir prozos kūriniuose užšifruotą emocijų paletę. Vieni išsiskyrė meninio žodžio raiška, kiti artistiškumu ar originaliu medžiagos interpretavimu, dar kiti – mimika ar emocija veikti klausytoją arba tiesiog – nuoširdumu. Konkurse skambėjo V. Mačernio, S. Nėries, H. Radausko, J. Degutytės bei kitų lietuvių autorių kūriniai.

       Vertinimo komisijos sprendimu konkurso nugalėtojais tapo Gelvonų gimnazijos 8 klasės mokinė Justina Masilionytė (mokytoja M. Dižavičienė) ir Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IV b klasės mokinė Adrija Redeckaitė (mokytoja E. Lipeikytė). Šie mokiniai atstovaus rajonui regioniniame meninio skaitymo konkurso etape, kuris vyks vasario–kovo mėn. nuotoliniu būdu.

       Visi dalyviai ir juos parengę mokytojai buvo apdovanoti padėkomis  ir atminimo dovanėlėmis. Vertinimo komisijos pirmininkas R. Zibalas sveikino visus konkurso dalyvius, o nugalėtojoms linkėjo sėkmės regioniniame etape.