Zoninis Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ etapas

2022 m. sausio 19 d. Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje įvyko zoninis Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ etapas, kuriame dalyvavo 39 atstovai iš Trakų, Širvintų, Vilniaus, Šalčininkų rajonų savivaldybių, o taip pat Elektrėnų savivaldybės ir Vilniaus miesto.

Mūsų rajonui atstovavo Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlė“ atlikėjos Saulė Dragūnaitytė (mokytoja A. Jutelienė) ir Austėja Petkūnaitė (mokytoja D. Jakštienė) ir Meno mokyklos solistas Mantas Stankevičius bei mergaičių ansamblis: Amelija Redeckaitė, Ignė Baronaitė, Dominyka Kizinaitė, Mėja Chmelevskytė ir Goda Mizgaitytė (mokytoja Julija Jadzevičienė).

Respublikinės vertinimo komisijos sprendimu nugalėję dalyviai varžysis konkurse šalies mastu ir dalyvaus televizijos koncertuose. Vasario mėnesį paaiškės Širvintų rajonui televizijos koncertuose atstovausiantys atlikėjai.

Linkime sėkmės mūsų dalyviams!