Kalėdinis mokytojos Virginijos Beržinskienės mokinių koncertas

Į mokytojos Virginijos Beržinskienės mokinių koncertą žiūrovai rinkosi skambant fortepijono garsams. Meno mokyklos 4 klasės mokinė Aistė Kiškūnaitė fortepijonu atliko savo kūrybos muzikos kūrinius. Koncerto metu skambėjo lietuvių liaudies dainos, kurias atliko smuikininkių ir kanklininkės ansamblis, mergaičių vokalinio ansamblio atliekamos dainos, smuiko solinės melodijos. Didžiausias netikėtumas laukė koncerto pabaigoje. Koncerto dalyviai ir žiūrovai sulaukė Kalėdų Senelio. Visi atlikėjai buvo apdovanoti dovanėlėmis, o labiausiai besijaudinantiems dėl savo vaikučių tėveliams Kalėdų Senelis padovanojo saldainių. Meno mokyklos direktorės Daivos Vinciūnienės padėkomis buvo apdovanoti pirmą kartą mokyklos scenoje pasirodę jaunieji smuikininkai. Visiems koncerto dalyviams buvo įteikti Meno mokyklos 2022 metų kalendoriai.

Renginio nuotraukos