OLIMPINIŲ VERTYBIŲ UGDYMO PROGRAMOS MOKYMAI

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Neformaliojo švietimo centras kviečia pedagogus į  Olimpinių vertybių ugdymo programos mokymus.

Olimpinių vertybių ugdymo programa (OVUP) – plataus pobūdžio programa, kuri gali būti adaptuojama tiek ikimokyklinėse įstaigose, tiek bendrojo ugdymo mokyklose. Programa tinkama vaikų ir jaunimo ugdymui nuo ikimokyklinių įstaigų iki gimnazijos klasių. OVUP naudoja sporto universalumą ir olimpinių idėjų kontekstą su tikslu padėti mokytojams ir ugdytojams įgyvendinant vertybėmis pagrįstą ugdymą (tiek formalų, tiek neformalųjį).

Mokymų metu bus pristatyta Olimpinių vertybių ugdymo programa, išdalinti leidiniai, aptartos pritaikymo galimybės ugdymo įstaigose, išbandyta metodika ir siūlomos veiklos.

Mokymai vyks spalio 29-30 d. 12.00 val. Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje

Būtina dalyvių registracija iki spalio 26 d. tel. 861009750 arba el.p. redvaiva@gmail.com

Mokymai – nemokami.

Seminarą ves fizinio ugdymo mokytojos ekspertės, olimpinio komiteto parengtos lektorės Ieva Vaicekauskienė- Molėtų progimnazija ir Dalia Skleriūtė- Prienų Žiburio gimnazija.

Dalyvauti gali fizinio ugdymo, pradinių klasių mokytojai, darželio auklėtojai ir kitų mokomųjų dalykų mokytojai.  Dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai, metodinė medžiaga.