Paminėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Spalio 1 d. minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šios dienos išvakarėse (rugsėjo 30 d.) Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) tarybos nariai ir grupių seniūnai buvo pakviesti į Meno mokyklą aptarti neformaliojo suaugusiųjų švietimo galimybių. Susirinkusius sveikino Meno mokyklos direktorė Daiva Vinciūnienė, linkėdama neišsenkančios energijos, gyvenimiško džiaugsmo ir svarbiausia – sveikatos. Dalyviams įteiktos atminimo dovanėlės. TAU klausytojai pasidalijo mintimis, lūkesčiais dėl TAU veiklų, linkėjo vieni kitiems sveikatos, žingeidumo, pasisekimo. Aptarę spalio mėnesį suplanuotas vyksiančias veiklas senjorai atliko kelias sutelktumą ir bendrystę skatinančias užduotis. Susitikimą vainikavo akcijos „Knyga senjorui“, kuri buvo pradėta rugpjūčio mėnesį, tęsinys. Akcijos metu klausytojai galėjo pasirinkti jiems patikusių knygų.