Užsienio kalbų skaitymai „Suteikime žodžiui sparnus“

Kalbos mokėjimas  žmogui suteikia sparnus… Laisvi, nuoširdūs skaitymai sklido gegužės 19 dieną iš kompiuterių ekranų. Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos ir Gelvonų gimnazijos mokiniai, jų mokytojai susitiko gražioje nuotolinėje popietėje. Mokiniai skaitė tekstus vokiečių, rusų ir anglų kalbomis. Buvo išrinkti gražiausiai skambantys žodžiai. Renginys organizuojamas jau apie dešimt metų. Kiekvieną pavasarį skamba eilės, proza, dainuojamos dainos. Kasmetinio renginio organizatorė – rusų kalbos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Sigutė Davidavičienė palinkėjo vaikams sėkmės. O Neformaliojo švietimo centro metodininkė Vaiva Redeckienė atsisveikindama su mokiniais linkėjo gražios vasaros ir galimybės pajusti žodžio laisvę ir galią.