Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Kūrybinis virusas“

Gegužės 14 dieną įvyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Kūrybinis virusas“ respublikinis etapas. Jame dalyvavo mūsų rajono trys mokinės: Aurėja Pakštytė, Justina Masilionytė ir Beatričė Rokaitė. Olimpiada vyko nuotoliniu būdu ir buvo ypač sėkminga Aurėjai ir Justinai.

Taikomojo meno, amatų ir dizaino grupėje (11–12 kl.) Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos I laipsnio diplomu apdovanota  Aurėja Pakštytė, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokinė, mokytoja Daiva Erslavienė.

Konstrukcinių medžiagų veiklos grupėje  (7–8 kl.) Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos I laipsnio diplomu apdovanota Justina Masilionytė, Širvintų rajono Gelvonų gimnazijos mokinė, mokytojas Kęstutis Stankevičius.

Sveikiname mokines ir jų mokytojus. Dėkojame už Širvintų krašto garsinimą.