LL3 mokymai ne švietimo bendruomenei pagal modulį tėvams „Tėvai kaip ugdymosi partneriai“

Balandžio 29-30 dienomis projekto „Lyderių laikas 3“ Širvintų rajono savivaldybės kūrybinė komanda organizavo mokymus ne švietimo bendruomenei pagal modulį tėvams „Tėvai kaip ugdymosi partneriai“. Seminarą vedė žinomas pedagoginės psichologijos specialistas, socialinių mokslų daktaras, Mykolo Riomerio universiteto dėstytojas  Antanas Valantinas.  Renginyje nuotoliniu būdu dalyvavo 30 tėvelių iš visų rajono ugdymo įstaigų.  Lektorius turintis ilgametę praktinio darbo su mokytojais ir tėvais patirtį akcentavo pačius svarbiausius dalykus, kurie rūpi tėvams: kuo svarbus yra  tėvų įsitraukimas į ugdymo procesą, kiek jis lemia vaiko pažangą, pristatė karantino pasekmes mokiniams.
Lektorius pabrėžė, kad kuriant autentišką mokytojų ir tėvų bendradarbiavimą būtina mažinti
neatitikimą tarp turimos mokytojų ir tėvų galios. Akcentavo, kad mokytojų ir tėvų bendradarbiavimas remiasi specifine galia. O galia yra ne priversti daryti, – galia yra daryti kartu.
Širvintų rajono savivaldybės kūrybinės komandos nariai kviečia tėvelius pradėti diskusiją ir VEIKTI KARTU DĖL KIEKVIENO VAIKO PAŽANGOS.