Pamoka ,,Mus jungia upė Širvinta”

Širvintų meno mokyklai ir Vilkaviškio muzikos mokyklai, pasirašius bendradarbiavimo sutartį, balandžio 22 dieną įvyko pirmoji bendradarbiavimo dalis – atvira Vilkaviškio muzikos mokyklos pamoka ,,Mus jungia upė Širvinta”, kurioje dalyvavo  abiejų mokyklų choro dalyko mokytojai ir mokiniai. Pamoką vedė Vilkaviškio muzikos mokyklos muzikos mokytoja metodininkė Dalia Balčiūnienė. Pamoka vyko mišriu mokymo būdu. Dalis širvintiškių ir vilkaviškiečių pamokoje dalyvavo nuotoliniu būdu, per ZOOM platformą, dalis Vilkaviškio muzikos mokyklos mokinių – įprastiniu – choro studijos patalpoje. Smagi pamokos pradžia, energinga kvėpavimo ir artikuliacijos pratimais paremta mankšta ir puikiai suskambėjusi bendra daina ,,Padainuosim mes sustoję”, kuriai akompanavo Vilkaviškio muzikos mokyklos mokytojų instrumentinis ansamblis, suvienijo dviejų savivaldybių muzikos mylėtojus.