Konkurso „Mano angelas“ paroda

Kovo 26–balandžio 16 dienomis Širvintų meno mokykloje buvo eksponuojama respublikinio vaikų kūrybinių darbų konkurso „Mano angelas“ paroda. Konkurso dalyviai – aštuoniolikos  Lietuvos ugdymo įstaigų mokiniai, kurių net šešiasdešimt šeši nuostabūs darbai (angelų skulptūros)  atkeliavo į Širvintų meno mokyklą.

Didžiąją dalį eksponatų sudarė dirbiniai sukurti iš tradicinių skulptūrinių medžiagų: keramikos, medžio ir kartono. Jaunieji respublikos menininkai išbandė ir kitas, rečiau skulptūroje naudojamas priemones: tekstilę, plastmasę, gamtines medžiagas. Mokinių darbai stebino savo fantazija ir originaliu konkurso temos traktavimu. Vienos angelų skulptūros skleidė pakilią šv. Velykų nuotaiką, kitos išsiskyrė ypatingu žaismingumu ir puošnumu.