Respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Mano angelas“

Kovo 26–balandžio 16 dienomis Širvintų meno mokykloje buvo eksponuojama Respublikinio vaikų kūrybinių darbų konkurso „Mano angelas“ paroda. Konkurse dalyvavo 18 Lietuvos ugdymo įstaigų, kurios vertinimo komisijai pateikė 66 angelų skulptūras.

Respublikinio vaikų kūrybinių darbų konkurso „Mano angelas“ nugalėtojai

I grupė

6–10 metų mokiniai

Urtė Brasaitė

Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija

Laureato diplomas

 

Gustas Pileckis

Marijampolės „Žiburėlio“ mokykla-daugiafunkcis centras

Laureato diplomas

 

Bichnevičiūtė Viltė

Vilniaus rajono Pagirių meno mokykla

Laureato diplomas

 

Andrej Žolonko

Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla

Nominacija už originalią temos interpretaciją

 

Julija Grybauskaitė

Širvintų meno mokykla

Nominacija už nuoširdumą ir paprastumą kūryboje

 

Viltė Solodiankina

Ukmergės „Ryto“ specialioji mokykla

Nominacija už kruopštumą ir lakoniškumą kūryboje

 

II grupė

11–14 metų mokiniai

Eulalija Svorobovičiūtė

Vilniaus r. Rudaminos meno mokykla

Laureato diplomas

 

Gabija Paulauskaitė

Širvintų meno mokykla

Laureato diplomas

 

Gertrūda Bazevičiūtė

Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla

Laureato diplomas

 

Anna Voitkevič

Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija

Nominacija už šiltą ir lakonišką kūrybą

 

Eliza Volčok

Rudaminos meno mokykla

Nominacija už krikščioniškų vertybių puoselėjimą kūryboje.

 

Darija Zanevskaja

Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija

Nominacija už lakią vaizduotę ir fantaziją

 

Rugilė Pilinskaitė

Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras

Nominacija už keramikos tradicijų puoselėjimą kūryboje

 

Antanas Vosylius

Vilkaviškio r. Kybartų ,,Rasos” mokykla

Nominacija už drožybos tradicijų puoselėjimą kūryboje

 

Livija Reinikova

Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla

Nominacija už nuoširdumą ir paprastumą kūryboje

 

Donatas Novickis

Trakų r. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinė mokykla

Nominacija už įtaigiai atskleistą temą

 

Kotryna Sterbavičiūtė

Širvintų meno mokykla

Nominacija už krikščioniškų vertybių puoselėjimą kūryboje

 

Matas Misiūnas

Ukmergės „Ryto“ specialioji mokykla

Nominacija už originalią temos interpretaciją

 

III grupė

15 metų ir vyresni mokiniai

Ariana Muckūtė

Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija

Laureato diplomas

 

Ernesta Paslauskaitė

Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras

Laureato diplomas

 

Karolina Muravskytė

Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija

Laureato diplomas

 

Rusnė Laurinaitytė

Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla

Nominacija už originalią temos interpretaciją