KVIEČIAME SKIRTI 1,2% GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO ŠIRVINTŲ MENO MOKYKLAI

Visus, neabejingus muzikai ir dailei, kviečiame tapti Širvintų meno mokyklos rėmėjais.

1,2% paramos teikimo būdas gyventojams nieko nekainuoja, nes pagal Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 straipsnio 3 dalies nuostatas – nuo per mokestinį laikotarpį (kalendorinius metus) gautų pajamų išskaičiuota (mokėtina) pajamų mokesčio dalimi (iki – 1,2%) galima paremti pasirinktą subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos paramos ir labdaros įstatymą turi teisę gauti paramą.

Nuoširdžiai dėkojame už suteiktą – 1,2% paramą ir kviečiame šiemet – 2021 metais – mokinių tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus, jų šeimos narius ir visus neabejingus mokyklos gerovei skirti gyventojų pajamų mokesčio dalį paramos gavėjui – Širvintų meno mokyklai.

Šios lėšos yra panaudojamos efektyviai ir skaidriai gerinant mokinių ugdymo kokybę, turtinant mokyklos materialinę bazę, modernizuojant mokyklos mokymosi aplinką, skirtą mokinių ugdymui.

Paramos formos iki gegužės 1 d. teikiamos tik elektroniniu būdu, prisijungus prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) ir internetu užpildžius prašymo formą (FR0512(4 versija)) adresu www.deklaravimas.vmi.lt, pateikiant valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI).

Mokyklos kodas 190374493.
Įstaigos pavadinimas – Širvintų meno mokykla.
Adresas  – Vilniaus g. 69, LT-19120 Širvintos.
Atsiskaitomoji banko sąskaita – LT244010042000108037.