Įvyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Širvintų rajono savivaldybės etapas

Vasario 9 d. vaizdo konferencijų ZOOM aplinkoje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo Širvintų rajono savivaldybės etapas. Jame dalyvavo 11 mokinių iš Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos, Širvintų r. Gelvonų gimnazijos, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos. Mokiniai konkursui paruošė R. Skučaitės, R. Jurgaičio, H. Radausko, A. Cicėnaitės, V. Palčinskaitės, V. Mačernio, Just. Marcinkevičiaus tekstus. Pirmąsias vietas savo amžiaus grupėje laimėjo Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos 8A klasės mokinys Nojus Kralikevičius ir Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus IIIb klasės mokinė Adrija Redeckaitė. Nojų konsultavo ir padėjo konkursui pasiruošti Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos lietuvių kalbos mokytojas ekspertas Romas Zibalas, Adriją – Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Elvyra Lipeikytė. Šie mokiniai dalyvaus kitame Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso etape, kuriame varžysis su geriausiais skaitovais iš Ukmergės, Molėtų, Anykščių, Utenos, Zarasų, Kėdainių, Ignalinos, Švenčionių, Rokiškio rajonų ir Visagino miesto. Linkime jiems sėkmės!