Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados savivaldybės etapas

Sausio 27 dieną įvyko Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados savivaldybės etapas. Šiais metais olimpiada vyko kitaip nei įprastai. Mokiniams buvo pateiktos užduotys, kurias turėjo įveikti nuotoliniu būdu per gana trumpą 1,5 valandos laiko tarpą. Neliko pagrindinės olimpiados dalies – esė rašymo. Šalia neįprastų sąlygų, mokiniams trukdė ir pati gamta. Dėl žiemos sukeltų trikdžių olimpiadoje negalėjo dalyvauti keletas mokinių iš Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos.

Olimpiadoje dalyvavo ir užduotis atliko šešios mokinės. Trys dalyvės buvo 9-10 klasių grupėje ir trys 11-12 klasių grupėje. Taigi, visoms olimpiados dalyvėms teko po prizinę vietą. Daugiausiai taškų surinko ir į šalies etapą deleguojamos Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistės: Eglė Žygytė (9 kl.) ir Justė Šimonytė (12 kl.). Linkime merginoms sėkmės ir puikių rezultatų.